Tarpmokyklinis tinklinio turnyras „PAVASARIO TAURĖ“

Tarpmokyklinis tinklinio turnyras „PAVASARIO TAURĖ“

2022-04-14 Be kategorijos Be kategorijos @en 0
Balandžio 11-ąją fizinio ugdymo mokytojų iniciatyva gimnazijoje surengtas tarpmokyklinis merginų tinklinio turnyras „Pavasario taurė“. Be mūsų, turnyro šeimininkių, komandos, dalyvavo svečiai iš Avižienių, Paberžės „Verdenės“ bei Riešės gimnazijų, taip pat dalyvavo Širvintų Lauryno Stuokos-Gucevičiaus gimnazijos komanda.
Varžybos buvo išties įtemptos ir intriguojančios, iki pat paskutinio susitikimo buvo neaišku, kas taps nugalėtojomis ir prizininkėmis. Pirmąją vietą iškovojo daugkartinės Lietuvos čempionės Avižienių gimnazijos gimnazistės🥇, antrąją vietą užėmė mūsų gimnazijos merginos🥈, trečiąją – širvintiškės🥉, ketvirtąją Riešės ir penktąją Paberžės merginos. Išrinktos bei apdovanotos ir geriausios komandų žaidėjos. Mūsų gimnazijos komandoje ja tapo Jelizaveta Vorobjova.
Turnyro globėja – Lietuvos Respublikos Seimo narė Rimantė Šalaševičiūtė.
Turnyras buvo puiki proga smagiai praleisti laiką, pasitikrinti savo jėgas ir susipažinti su kitų komandų žaidėjomis😉.
Skip to content