MOKYKLOS MOKINIŲ AKADEMINIAI PASIEKIMAI


2018-2019 m.m.

2017-2018 m.m.

2016-2017 m.m.

2015-2016 m.m. 

2014-2015 m.m. 

   

2013-2014 m.m.

   

2012-2013 m.m.

Rajono renginiuose:

Biologijos olimpiadoje 10 kl. mokinių grupėje P. Tomašun užėmė III vietą;

Mažojoje anglų kalbos olimpiadoje 6-7 kl. mokinių komanda užėmė II vietą;

Vilniaus rajono pradinių klasių raštingumo konkurse „Raštingiausias ketvirtokas 2013“ 4 kl. mokinys Faustas Kabašinskas užėmė II vietą;

Vilniaus rajono pradinių klasių mokinių žinių konkurso „Pažink Tėvynę iš arčiau“ zoniniame etape mokinių komanda užėmė III vietą;

Rajoniniame meninio skaitymo konkurse 8 kl. mokinys Maksim Romančenko užėmė III vietą;

11-12 klasių mokinių komanda respublikinio teisinių žinių konkurso – viktorinos „Temidė“ II etape užėmė I vietą bei atstovavo Vilniaus rajoną trečiajame konkurso etape.

Šalies renginiuose:

8 kl. mokinys Maksim Romančenko užėmė III vietą respublikiniame epistolinio rašinio konkurse;

9 kl. mokinys P. Lepeika respublikiniame informacinių technologijų konkurse „Bebras“ pateko į geriausiųjų 50-tuką ir 10 klasių grupėje užėmė 10 vietą;

„Kalbų Kengūroje 2013“ užimtos prizinės vietos;

2013 m. vertimų konkurse „Tavo žvilgsnis“ už labai gerus vertimus iš anglų į lietuvių kalbą diplomais apdovanotos 7 kl. mokinės G. Šufinskaitė, S. Skinulytė;

Tarptautiniuose renginiuose:

4 vienuoliktos klasės mokiniai dalyvavo Lenkijoje Gdansko mieste vykusiame projekte „Polish – lithuanian School of Future“.

2011-2012 m.m.

Rajono renginiuose:

Lietuvių gimtosios kalbos ir literatūros olimpiadoje 11-12 kl. grupėje 12 kl. mokinė A.Polinkevičiūtė užėmė I vietą ir atstovavo Vilniaus rajoną respublikiniame olimpiados etape;

8 kl. mokinys P. Lepeika Mažojoje matematikos olimpiadoje užėmė I vietą;

Mažojoje anglų kalbos olimpiadoje 6-7 kl. mokinių komanda užėmė II vietą;

Chemijos olimpiadoje 9 kl. mokinių grupėje Gitana Gancevskaja užėmė III vietą  ;

3 kl. mokinė E. Navickaitė Vilniaus rajono pradinių klasių konkurse „Metų žiniukas“ užėmė II vietą;

Šalies renginiuose:

Prizinės vietos užimtos konkurse „Kalbų kengūra 2012“;

Almos Adamkienės labdaros ir paramos fondo organizuojamuose projektuose „Europos Jaunimo Verslo Mokykla“ bei „Lyderių mokykla“ galimybę dalyvauti laimėjo 10 kl. mokiniai V. Pileckaitė  ir P. Skinulis.