Gimnazijos jubiliejaus proga – sportininkų dovana! Mūsų 5-6 klasių mokiniai – Vilniaus rajono ČEMPIONAI!👏🤝

Gimnazijos jubiliejaus proga – sportininkų dovana! Mūsų 5-6 klasių mokiniai – Vilniaus rajono ČEMPIONAI!👏🤝

2022-11-17 Be kategorijos 0
Šiandien, lapkričio 17-ąją, į kvadrato finalą Rudaminoje susirinko zoninių varžybų nugalėtojai išsiaiškinti, kas rajone stipriausi mergaičių ir berniukų grupėse. Mergaičių finale varžėsi Rudaminos, Zujūnų, Nemėžio ir mūsų gimnazijos mergaitės, berniukų grupėje – Rudaminos, Pagirių, Nemėžio ir mūsų gimnazija. Po atkaklių kovų ir pratesimų visas pergales iškovoję ir berniukai, ir mergaitės, užėmė pirmąsias vietas bei tapo Vilniaus rajono ČEMPIONAIS!🏆🥇
Nuoširdžiai sveikiname sportininkus, juos ruošusius mokytojus Žilviną Žygę ir Rūtą Diržinauskienę bei linkime sėkmės respublikinėse varžybose!😊
Skip to content