Pasakiškos Kalėdos…🤍

Pasakiškos Kalėdos…🤍

2022-12-22 Be kategorijos 0
Kiekvieno iš mūsų gyvenime yra vietos geriems dalykams nutikti ir prasmingiems darbas nuveikti… Gimnazijos bendruomenė prieš Kalėdas dalyvavo Lietuvos Raudonojo Kryžiaus surengtoje akcijoje „LRK pasakiškos Kalėdos“ – rinkome knygas, kurios Raudonojo Kryžiaus nykštukų pagalba iki Kalėdų pasieks socialiai remtinas šeimas ir jose gyvenančius vaikus bei jaunuolius.
Savo dovanotas knygas nusprendėme sušildyti mokinių gamintais knygų skirtukais. Dėkojame mokiniams už nuostabius skirtukus, mokytojoms Nijolei, Vidai, Daivai, Danutei, Dianai, skyrusioms laiko knygų skirtukų gamybai, bibliotekininkei Jolantai, 4a klasėje surengusiai skirtukų gamybos dirbtuves.
Esame dėkingi tėveliams ir mokytojams, savo pavyzdžiu parodžiusiems, kaip svarbu ir gera dalintis – visiems, kurių dėka po Lietuvos Raudonojo Kryžiaus Kalėdų egle atsirado ir mūsų gimnazijos geras darbas… Na, o už pasidalinimą šia puikia iniciatyva su mūsų gimnazijos bendruomene ir jos įgyvendinimo organizavimą dėkojame mokytojai Neringai.
Skip to content