2 procentų parama

2 procentų parama

2010-02-09 Be kategorijos 0
                      Nuoširdžiai dėkojame mokinių tėveliams, mokytojams, visiems, praėjusiais metais mūsų mokyklai skyrusiems 2 procentus gautų pajamų mokesčio. Mums labai reikalingos Jūsų paramos tikimės ir šiais metais. Ši parama mokesčių mokėtojui nieko nekainuoja. 2 procentus praėjusiais metais valstybei jau sumokėto pajamų mokesčio Jūs galite pervesti pasirinktai organizacijai. Nepasinaudojus šia teise pinigai bus panaudojami valstybės nuožiūra. Norėdami mūsų mokyklai skirti 2 procentus gautų pajamų mokesčio, turėtumėte užpildyti nustatytos formos prašymą.
 
                      Galite pasirinkti kompiuterinį arba popierinį prašymo pildymo variantą. Prašymo formą, skirtą pildyti kompiuteriniu būdu, surasite Valstybinės mokesčių inspekcijos interneto svetainėje adresu http://deklaravimas.vmi.lt/. Galima užpildyti ir spaustuviniu būdu pagamintus prašymo blankus, kuriuos nemokamai išduoda apskričių valstybinės mokesčių inspekcijos ir jų teritoriniai skyriai. Užpildyti prašymą turėtumėte iki šių metų gegužės 1 d., spaustuvinį variantą pristatyti arba išsiųsti adresu Ulonų g. 2, LT – 08240 Vilnius (Vilniaus apskrities valstybinės mokesčių inspekcijos Vilniaus teritorinis skyrius).

                      Pildydami prašymą turėtumėte įrašyti paramos gavėjo duomenis:
Paramos gavėjo pavadinimas: Maišiagalos Lietuvos didžiojo kunigaikščio Algirdo vidurinė mokykla
Paramos gavėjo kodas: 191315633
Sąskaitos numeris: LT 287044060004087659

                      Būsime nuoširdžiai dėkingi už Jūsų suteiktą paramą!
Skip to content