Bičiuliai

SOCIALIZACIJOS PROJEKTAS „BIČIULIAI“ 2009 M.


Tikslas ir uždaviniai : Siekti išstumti „savanaudišką individualizmą“, puoselėjamą tradicinėje mokykloje, iškelti socialinius santykius bei rūpintis grupės (klasės) gerove;

Sukurti mokykloje atvirą ir saugią atmosferą, kurioje visos nusikalstamos veikos apraiškos būtų žinomos ir turėtų atitinkamų pasekmių. Ugdyti mokinių netoleranciją patyčioms ir nusikalstamoms veikloms.

Kiekvienai amžiaus grupei sugalvojome įdomų ir turiningą užimtumą. 1-6 klasių mokiniai dalyvavo „Karvutės Daisy“ prevenciniame piešinių konkurse, kuris vyko visą mėnesį. 7-10 klasių mokiniai aktyviai dalyvavo futbolo varžybose. 7-8 klasių mergaitės – rajoniniame mergaičių futbolo turnyre Nemenčinėje ir laimėjo III vietą. 5-12 klasių mokiniai dalyvavo Tolerancijos dienai skirtame plakato konkurse. Aktyviausieji buvo apdovanoti diplomais ir prizais. Paprašėme Vilniaus r. policijos komisariato specialistų, kad paskaitytų prevencijos temomis paskaitas. Nepilnamečių reikalų inspektorė D. Kabiševa supažindino 5-6 klasių mokinius su „Paauglių nusikalstamumu ir pasekmėmis“, 7-9 klasių mokiniams Vilniaus r. poliklinikos Psichikos centro gydytojas psichiatras A. Kurtinaitis aiškino apie smurtą ir narkomaniją.

Mokiniai ne tik rūpinosi projekto sklaida, tačiau ir patys aktyviai dalyvavo „Bičiulių“ įgyvendinime: suprato neigiamą patyčių įtaką, piešiniuose išreiškė savo jausmus ir mintis, sportininkai pasiekė neblogų rezultatų, džiaugėsi ne tik pasiektais rezultatais , tačiau ir prizais.

Skip to content